اطلاعیه مهم در خصوص دوره"آشنایی با اصول و مبانی تولید محتوای الکترونیکی مهارتی(دومین دوره ویژه مربیان)"

اطلاعیه مهم

ضمن تشکر از علاقه مندی و ثبت نام در دوره متحول کننده تولید محتوای الکترونیکی با موبایل، توجه به نکات زیر ضروری است:

۱. دوره به صورت وبینار و راس ساعت اعلام شده شروع می‌شود با توجه به پیوستگی و کاربردی بودن مطالب، حاضر شدن در وبینار قبل از شروع رویداد الزامی است و تاخیر حتی جزئی موجب از دست دادن مطالب خواهد شد. 

۲. شرکت کنندگان در دوره باید گوشی هوشمند با سیستم عامل آندروید 5 و بالاتر داشته باشند.

۳. در صورتی که از اینترنت مرکز یا اداره کل استفاده می نمایید، لازم است نسبت به تامین اینترنت مناسب از طریق واحد مربوطه اقدام شود. (به ازای هر کاربر سرعت دانلود حداقل ۵۰۰ کیلوبیت در ثانیه باشد) 

۴. برای شرکت در وبینار استفاده از رایانه ضروری نیست، توصیه می‌شود با گوشی هوشمند (اندروید یا آی.او.اس) و با نام کاربری خود وارد سامانه eskill.ir شده و وارد کلاس شوید. برای این منظور پس از پیوستن به کلاس در پنجره ظاهر شده، ابتدا گزینه Download Adobi connect را تب کنید و افزونه آن را روی گوشی خود نصب نمایید و مجددا وارد کلاس شوید و در دفعات بعدی گزینه Open Adobi connect را تب کنید تا وارد کلاس شوید.

۴. کسانیکه موفق به ثبت نام در دوره نشده اند در صورت تمایل می‌توانند به طور مشترک از گوشی فرد ثبت نام شده در دوره، آنرا مشاهده نمایند. 

۵. به منظور تمرین و رفع اشکالات احتمالی، انجام تکالیف مطرح شده در وبینار ضروری است. 

۶. به خاطر پیوستگی مطالب و محدودیت زمان، امکان تکرار مطالب میسر نمی باشد. 

۷. نصب اپلیکیشن های معرفی شده در دوره به منظور تجهیز استودیوی محتوا در گوشی هوشمند شرکت کنندگان ضروری می باشد. 

۸. هدف این دوره، طراحی و تولید محتوای الکترونیکی مناسب آموزشی با استفاده از گوشی هوشمند و بدون استفاده از رایانه است. 

۹. به منظور اطلاع رسانی و هماهنگی بیشتر، لازم است کلیه مربیان عزیز اطلاعات حساب کاربری خود را (به ویژه شماره موبایل و رشته آموزشی) در صفحه اطلاعات شخصی سامانه  eskill بررسی کرده و آنها را به روز رسانی نمایند. 

۱۰. با شروع کلاس، بخش پشتیبانی پاسخگوی کاربران برای رفع مشکلات احتمالی ورود به کلاس نخواهد بود، لذا وارد شدن به کلاس حداقل ۱۰ دقیقه قبل از شروع کلاس به منظور انجام تست صدا و تصویر و ارتباط الزامی است. 

با آرزوی موفقیت برای کلیه مربیان ارجمند


(هیچ مباحثه‌ای در این تالار شروع نشده است)