اطلاعیه در خصوص آزمون نهايي دوره هاي تلفيقي ویژه مربیان (تاریخ آزمون 15 مهر 98)

به اطلاع کليه مربيان محترمي که در دوره هاي تلفيقي شرکت کرده اند مي رساند آزمون دوره های تلفيقي مطابق جدول زير در روز دوشنبه 15 مهر برگزار مي گردد. لازم به ذکر است تنها مربیانی که موفق به کسب حد نصاب‌ لازم شوند مجاز خواهند بود نسبت به برگزاری دوره های تلفیقی اقدام نمایند.

مربیان جهت شرکت در آزمون مربوطه مي بايست پس از ورود به سامانه و دوره مورد نظر بر روي لينک آزمون نهايي و سپس روي گزينه شرکت در آزمون کليک نمايند.

نکات قابل توجه جهت شرکت در آزمون:

کليه شرکت کنندگان جهت شرکت در آزمون براساس نوع دوره، گروه بندي شده اند که هر فرد باید در ساعت مقرر براي گروه خود، در آزمون شرکت نمايد.  

از زماني که بر روي گزينه شرکت در آزمون کليک نماييد 30 دقيقه فرصت داريد تا به 30 سوال آزمون پاسخ دهيد.

براي اتمام آزمون، پس از پاسخگويي به تمام سوالات، گزينه "ادامه" و سپس گزينه "ثبت همه و اتمام آزمون" را کليک کرده و در صفحه بعد " اتمام مرور "را زده و نمره خود را مشاهده نماييد

نمره کامل در هرآزمون 100 است و حد نصاب قبولي در هر آزمون کسب 90 درصد نمره کل (90 و بالاتر) مي باشد

تعداد دفعات مجاز جهت شرکت در آزمون براي هر شرکت کننده 2 مرتبه مي باشد در صورتي که به هر دليل(عدم کسب حداقل نمره، قطعي اينترنت و ...) شرکت کننده نتواند در اولين آزمون نمره قبولي را کسب نمايد مي تواند 2 ساعت بعد از آزمون اول، دوباره در آزمون نهايي شرکت نمايد. شایان ذکر است بالاترین نمره کسب شده بعنوان نمره آزمون نهایی محسوب می شود.

- لازم به ذکر است دوره جدید PLC مبتنی بر استاندارد جدید از 10 تا 15 مهر برای ثبت نام فعال است و آزمون نهایی این دوره نیز در 15 مهر برگزار می گردد. لذا از مربیان این دوره تقاضا می شود در دوره مذکور ثبت نام نمایند.

- افرادي که نتوانند در ساعت گروه خود در آزمون شرکت کنند، مي توانند از ساعت 16 تا 24 همان روز در آزمون مربوطه شرکت نمايند.

رديف

نام دوره

تاريخ آزمون

ساعت آزمون

1

کسب و کار مقدماتي                       

15 مهر

9 الي 10

2

کسب و کار تکميلي

 15 مهر

9 الی 10

3

عکاسي ديجيتالي

 15 مهر

10 الی 11

4

Plc

15 مهر11 الی 13

5

پرورش ماهیان آکواریومی

15 مهر

13 الی 14

6

حسابداری صنعتی درجه دو 

15 مهر13 الی 14

7

رایانه کار مایکروسافت پروجکت درجه یک و دو15 مهر14 الی 16

گروه‌های جداگانه: همهٔ اعضاء

(هیچ مباحثه‌ای در این تالار شروع نشده است)