اطلاعیه مهم در خصوص آزمون نهایی دوره های قرارگاه مهارت آموزی (ویزه سربازان نیروهای مسلح) (تاریخ آزمون 12 آبان 98)

به اطلاع کلیه سربازان نیروهای مسلح می رساند آزمون نهایی دوره های کسب و کار مقدماتی و رایانه کار مایکروسافت پروجکت درجه دو در تاریخ یکشنبه 12 آبان 98 برگزار خواهد شد. سربازان محترم برای شرکت در آزمون نهایی لازم است تمامی فصل ها را مشاهده کنند و در آزمون های پایان فصل 50 درصد نمره کل را کسب نمایند.

سربازان جهت شرکت در آزمون مربوطه مي بايست پس از ورود به سامانه و دوره مورد نظر بر روي لينک آزمون نهايي و سپس روي گزينه شرکت در آزمون کليک نمايند.

نکات قابل توجه جهت شرکت در آزمون:

- لینک آزمون نهایی از ساعت 8.30 صبح تا ساعت 22.00 روز آزمون فعال می باشد.

از زماني که بر روي گزينه شرکت در آزمون کليک نماييد 30 دقيقه فرصت داريد تا به 30 سوال آزمون پاسخ دهيد.

براي اتمام آزمون، پس از پاسخگويي به تمام سوالات، گزينه "ادامه" و سپس گزينه "ثبت همه و اتمام آزمون" را کليک کرده و در صفحه بعد " اتمام مرور "را زده و نمره خود را مشاهده نماييد

نمره کامل در هرآزمون 100 است و حد نصاب قبولي در هر آزمون کسب 50 درصد نمره کل (50 و بالاتر) مي باشد

تعداد دفعات مجاز جهت شرکت در آزمون براي هر شرکت کننده 2 مرتبه مي باشد در صورتي که به هر دليل(عدم کسب حداقل نمره، قطعي اينترنت و ...) شرکت کننده نتواند در اولين آزمون نمره قبولي را کسب نمايد مي تواند دوباره در آزمون نهايي شرکت نمايد. شایان ذکر است بالاترین نمره کسب شده بعنوان نمره آزمون نهایی محسوب می شود.

- از کلیه سربازان محترم تقاضا می شود تمامی مشخصات فردی خود از جمله سازمان محل خدمت سربازی، کدشناسه سربازی را به درستی  در حساب کاربری خود و در قسمت "مشخصات فردی من" تکمیل نمایند.


(هیچ مباحثه‌ای در این تالار شروع نشده است)